O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VI
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin

* Podsumowanie wyników nauczania w I okresie roku szkolnego 2015/2016

ŚREDNIA OCENA UCZNIA – 4,3

ŚREDNIA FREKWENCJA – 93, 6%   

 

KLASY IV

  • Średnia ocena ucznia – 4,4
  • Średnia frekwencja – 93,7%
  • Najwyższa średnia: klasy IV a, IV b – 4,5

KLASY V

  • Średnia ocena ucznia – 4,3
  • Średnia frekwencja.– 94,5%
  • Najwyższa średnia: klasa V c – 4,5

KLASY VI

  • Średnia ocena ucznia – 4,1
  • Średnia frekwencja – 92,3%
  • Najwyższa średnia: klasa VI c– 4,6
  • Najwyższa średnia w szkole –klasa VI c - 4,6
  • Najwyższa frekwencja w szkole –klasa II f 97,5 % , II g 96,4 % 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią:

  • Hanna Kuźniarska  kl. V c - 5,4 ,
  • Julia Sagan kl. V d - 5,4

Ilość uczniów wyróżnionych –  86

  • w klasach  IV– 33
  • w klasach  V–  26
  • w klasach  VI– 27

Ilość uczniów z frekwencją 100 % - 129

  • w klasach I –III - 88
  • w klasach IV – VI - 41

Wyniki procentowe sprawdzianu próbnego w klasach VI przeprowadzonego przy współpracy z Wydawnictwem Nowa Era
/25 i 26 listopada 2015r./

  • Język polski –54,4% 
  • Matematyka – 34,1%
  • Język angielski – 70,1%

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS IV

Klasa                średnia ocena

IV a

1.    Dąbrowska Maja -     5,2

2.    Remizowski Michał - 5,2

3.    Litwiniuk Tomasz -     5,2

4.    Więcławek Łucja -      5,1

5.    Kowalski Jakub -         5,0

6.    Dudzińska Klaudia -   4,8

IV b

1.    Rusin Maja -                       5,3

2.    Danielkiewicz Aleksandra - 5,2

3.    Dmitroca Maja -                  5,2

4.    Słoboda Oliwia -                 5,2

5.    Kita Bartosz -                      5,1

6.    Kochan Amelia -                 5,1

7.    Szczerba Kinga -                5,1

8.    Beńko Aleksandra  -           4,9

9.    Bełz Szymon -                    4,8

IV c

1.    Leńczuk Piotr -             5,2

2.    Ryczek Bartłomiej -      5,2

3.    Nazar Hanna    -           5,1

4.    Chromiec Aleksandra - 5,0

5.    Obdyrko Aleksandra   - 5,0

6.    Więcławek Martyna   -  5,0

7.    Żabińska Julia     -        5,0

8.    Kocur Oliwia     -          4,9

9.    Tkaczyk Paulina     -    4,9

10.  Okoń Karolina     -        4,8

IV d

1.    Jewiak Iga    -                 5,2

2.    Kwiatkowska Emilia       5,2

3.    Mazurek Magdalena      5,2

4.    Gemborys Łukasz    -    5,1

5.    Łysakowska Weronika  -5,0

6.    Kozłowski Marcin     -     4,9

7.    Kuceł Maria     -              4,9

8.    Litkowiec Maja     -         4,8

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS  V

Klasa                średnia ocena

V a

1.    Puźniak Gabriela    -    5,0

2.    Czykierda Mateusz      4,8

Vb                                                          

1.    Harbuz Kamila     -        5,2

2.    Piwowarczyk Hanna     5,2

3.    Suski Michał     -           5,1

4.    Dubas Maciej     -         4,9

5.    Kaniowska Wiktoria      4,9

6.    Puźniak Wiktoria    -     4,8

V c

1.    Kuźniarska Hanna     - 5,4

2.    Grabek Natalia     -       5,3

3.    Orzechowski Maciej     5,3

4.    Teterycz Maciej    -      5,3

5.    Kurzępa Wiktor    -       5,2

6.    Niewiadomska Kinga   5,0

7.    Pisarczyk Julia     -      5,0

8.    Janiga Magdalena    - 4,9

9.    Sidor Julia     -             4,9

10.    Pasierb Anna     -      4,8

V d

1.    Sagan Julia     -          5,4

2.    Mróz Igor    -               5,3

3.    Krowicka Amelia    -    5,2

4.    Detko Jagoda     -       5,2

5.    Rogowski Paweł     -   5,2

6.    Maryńczak Mateusz    5,1

7.    Byra Emilia    -            5,0

8.    Kozioł Jakub    -          4,8

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI Z KLAS VI

Klasa                średnia ocena

 VI a

1.    Portka Irmina    -           5,2

2.    Stawarska Oliwia    -     5,2

3.    Dolanowski Michał     - 4,9

 4.    Nowosielecka Maria    4,9

 5.    Furman Maria     -        4,8

 6.    Wysocki Łukasz        -  4,8

VI b

1.    Kozyra Michał     -    4,8

VI c

1.    Góra Jakub     -               5,3

2.    Kaznowska Karolina       5,3

3.    Latos Aleksandra     -      5,3

4.    Bury Błażej     -               5,1

5.    Gwiazdowska Kinga       5,1

6.    Hałasa Michalina     -      5,1

7.    Legeżyńska Wiktoria       5,1

8.    Kornaga Weronika     -    5,0

9.    Nizio Martyna     -            5,0

10.    Palak Patrycja     -         5,0

11.    Świderek Sandra     -     5,0

12.    Kuźniarz Dominik     -    4,9

13.    Semczuk Emilia     -      4,9

14.    Mac Aleksandra     -      4,8

15.    Maścibroda Zuzanna    4,8

16.    Romanowska Justyna   4,8

VI d

1.    Malec Szymon     -         5,0

2.    Probola Karina     -         5,0

3.    Zieliński Przemysław     5,0

4.    Pasternak Izabela     -    4,9

 

 

Uczniowie z frekwencją 100%

Klasa I a

1.Jędrzejewska Amelia

Klasa I b

1.Gnap Jakub

2.Lis Magdalena

3.Litwin Antoni

4.Mazurek Filip

5.Wójcik Jagoda

Klasa I c

1.Chmielewska Patrycja

2.Komarnicka Emilia

3.Kurzępa Karol

4.Lepionka Dawid

5.Wójtowicz Maja

Klasa I d

1. Harbuz Bartłomiej

2. Ludian Karolina

3. Ziejewski Szymon

Klasa I f

1.Gwiazdowski Igor

2.Karaszewski Mikołaj

3.Kuks Oliwier

4.Maciąg Jan

5.Magdziak Maja

Klasa I g

1.Makarowicz Damian

2.Orlando Antonino

Klasa II a

1.Drej Bartosz

2.Fichner Patryk

3.Herda Szymon

4.Kierepka Amelia

5.Malec Krzysztof

6.Seremak Amelia 

Klasa II b

1.Danielkiewicz Julia

2.Dziuba Joanna

Klasa II c

1.Bender Julia

2.Maryńczak Martyna

3.Skóra Klaudia

4.Szaluś Bartłomiej

Klasa II d

1.Bober Fabian

2.Chlebicki Filip

3.Gnap Justyna

Klasa II e

1.Kawka Sandra

2.Krawczyk Oliwia

3.Probola Nikola

4.Skrzypczuk Wiktoria

5.Wenc Dominik 

Klasa II f

1.Konieczna Otylia

2.Małysz Mateusz

3.Nowosielecka Gabriela

4.Różycka Wiktoria

Klasa II g

1.Abramczyk Aleksandra

2.Gaca Aleksandra

3.Kozyra Jakub

4.Krawczyk Jakub

5.Steczkiewicz Natalia

6.Świderek Oskar

Klasa II h

1.Dziura Karolina

2.Kaznowska Ewelina

3.Kotowicz Izabela

4.Kuna Martyna

5.Mokrzyńska Hanna

6.Niewczas Szymon

7.Zieliński Jakub 

Klasa III a

1.Drabik Michał

2.Kolanko Karolina

3.Wójtowicz Aleksandra

Klasa III b

1. Jedynak Hanna

2. Myśliwiec Maja

3. Omelczuk Radosław

4. Stępora Emanuela

5. Stępora Karolina

6. Świderek Agnieszka

7. Wawrzusiszyn  Michał

8. Wilczyński Wojciech  

Klasa III c

1.Krawczyk Mateusz

2.Lachowska Hanna

3.Makarowicz Elwira

4.Papuga Szymon

5.Rawska Julia

6.Rudzki Adam

7.Teterycz Aleksandra

8.Ziober Kuba

Klasa III d

1.Dorota Zuzanna

2.Kramarczuk Norbert

3.Niedźwiedź Joanna

4.Panek Magdalena

5.Semczuk Zuzanna

6.Skabluk Artur

7.Ujma Karolina

8. Świder Aleksandra

Klasa IIIe

1.Kuks Dominika

2.Kustrzyk Mikołaj

3.Lepionka Adrian

4.Smoliński Dawid

Klasa IV a

1.Chmiel Julia

2.Łoś Maciej

3.Remizowski Michał

4.Wyszyńska Oliwia

Klasa IV b

1.Bełz Szymon

2.Kita Bartosz

3.Łysko Weronika

Klasa IV c

1.Bański Sebastian

2.Dewódzki Marcin

3.Jaremko Dominik

4.Momot Natalia

5.Pleskacz Szymon

6.Ryczek Bartłomiej

7.Więcławek Martyna

Klasa IV d

1.Gawęda Klaudia

2.Łysakowska Weronika

3.Przytuła Gabriela

4.Strumidło Jakub

5.Wilk Julia

Klasa V a

1. Dolanowski Mateusz

2. Grzesik Blanka

3. Jakubiak Karol

4. Jurczyszyn Julia

Klasa V b

1.Dziura Szymon

Klasa V c

1.Borek Aleksandra

2.Grabek Natalia

Klasa V d

1.Kaźmierczuk Paulina

2.Krowicka Amelia

3.Lipian Daniel

4.Maryńczak Mateusz

Klasa VI a

1.Furman Maria

2.Gardias Patryk

3.Nowosielecka Maria

4.Rejzerowicz Gabriela

Klasa VI b

1.Kozyra Michał

Klasa VI c

1.Hałasa Michalina

2.Łysko Mateusz

3.Romanowska Justyna

Klasa VI d

1.Beńko Wiktoria

2.Hałaszczuk Paweł

3.Pasternak Izabela

 

 




Strona główna




Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VI
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !