O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VI
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Podsumowanie wyników nauczania w roku szkolnym 2016/2017


Podsumowanie wyników nauczania

w roku szkolnym 2016/2017

 

ŚREDNIA OCENA UCZNIA  -

4,4

ŚREDNIA FREKWENCJA      -

93, 4%

 

KLASY IV

Średnia ocena ucznia        

4,5

Średnia frekwencja            

93,7%

Najwyższa średnia:

klasy IV a, IV c , IV d –

 

4,6

 

KLASY V

Średnia ocena ucznia         

4,4

Średnia frekwencja             

92,4%

Najwyższa średnia: klasa V b 

4,6

 

KLASY VI

Średnia ocena ucznia             

4,4

Średnia frekwencja                

 93,1%

Najwyższa średnia: klasa VI c 

4,6

 

Najwyższa frekwencja w szkole  klasa III g – 98 %

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen:

5,9 - Igor Mróz kl. VI d

5,6 - Hanna Kuźniarska kl. VI c

5,6 - Bartłomiej Ryczek kl.V c

 

Ilość uczniów wyróżnionych – 124

w klasach IV– 49

w klasach V – 38

w klasach VI– 37

 

Ilość uczniów z frekwencją 100 % - 62

w klasach I - III    36

w klasach IV - VI – 26

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS IV

IV a                                             średnia ocena

1. Łapczyńska Zofia

-

5,4

2. Wójtowicz Aleksandra

-

5,4

3. Mijał Magdalena

-

5,2

4. Drabik Michał

-

5,1

5. Ślaz Karolina

-

5,1

6. Litwin Kacper

-

4,9

7. Mazurek Eliza

-

4,9

 

IV b

1. Bartecka Aleksandra

-

5,4

2. Świderek Agnieszka

-

5,4

3. Stępora Emanuela

-

5,3

4. Joniec Maksymilian

-

5,1

5. Prokopiszyn Mikołaj

-

5,1

6.  Makarowicz Elwira

-

5,0

7. Kielar Kamila

-

4,8

8. Habura Grzegorz

-

4,8

9. Hawryluk Dominik

-

4,8

 

IV c

1. Grzechnik Katarzyna

-

5,3

2. Stępora Karolina

-

5,2

3. Wilczyński Wojciech

-

5,2

4. Hypiak Hanna

-

5,1

5. Ujma Karolina

-

5,1

6. Ujma Martyna

-

5,1

7. Jedynak Hanna

-

5,0

8. Omelczuk Radosław

-

4,9

9. Kustrzyk Mikołaj

-

4,8

10. Litwiniuk Adrian

-

4,8

11. Rechulicz Jan

-

4,8

 

IV d

1. Gozdek Karol

-

5,1

2. Kurzępa Jan

-

5,1

3. Panek Magdalena

-

5,1

4. Stępora Maciej

-

5,1

5. Szełemej Laura

-

5,1

6. Buczak Gabriel

-

5,0

7. Dorota Zuzanna

-

5,0

8. Ożga Amelia

-

5,0

9. Sowa Julia

-

5,0

10. Świder Aleksandra

-

5,0

11. Mazurek Hanna

-

4,9

12. Słoboda Anna

-

4,9

13. Ścirka Maksymilian

-

4,9

14.Karwański Mateusz

-

4,8

 

IV e

1. Szczygieł Julia

-

5,3

2. Rawska Julia

-

5,2

3. Żołądek Agata

-

5,2

4. Kopiec Aleksandra

-

5,1

5. Lachowska Hanna

-

5,1

6. Kuropatnicki Jakub

-

5,1

7. Kobielarz Oliwia

-

4,9

8. Sitnik Karolina

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS  V

V a                                         średnia ocena

1. Dąbrowska Maja

-

5,5

2. Więcławek Łucja

-

5,5

3. Remizowski Michał

-

5,2

4. Jakubiak Jakub

-

5,0

5. Litwiniuk Tomasz

-

4,9

6. Dudzińska Klaudia

-

4,9

7. Margol Anita

-

4,8

8. Zaturska Patrycja

-

4,8

 

Vb

1. Dmitroca Maja

-

5,5

2. Kochan Amelia

-

5,5

3.  Rusin Maja

-

5,5

4. Danielkiewicz Aleksandra

-

5,4

5. Kita Bartosz

-

5,4

6. Ferenc Natalia

-

5,2

7.Beńko Aleksandra

-

5,0

8. Kuć Karolina

-

5,0

9. Słoboda Oliwia

-

5,0

10. Szczerba Kinga

-

4,9

11. Bełz Szymon

-

4,8

12. Kuźniarz Amelia

-

4,8

 

V c

1. Ryczek Bartłomiej

-

5,6

2. Leńczuk Piotr

-

5,5

3. Chromiec Aleksandra

-

5,3

4. Nazar Hanna

-

5,2

5. Więcławek Martyna

-

5,2

6. Żabińska Julia

-

5,2

7. Skowronek Paweł

-

5,0

8. Frączek Bartosz

-

4,9

9. Obdyrko Aleksandra

-

4,9

10. Tkaczyk Paulina

-

4,8

 

V d

1. Jewiak Iga

-

5,4

2. Mazurek Magdalena

-

5,3

3. Kwiatkowska Emilia

-

5,1

4. Łysakowska Weronika

-

5,0

5. Gawęda Klaudia

-

4,8

6. Gemborys Łukasz

-

4,8

7. Kuceł Maria

-

4,8

8. Skorniewski Igor

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI Z KLAS VI

 VI a                                                średnia ocena

1. Czykierda Mateusz

-

5,0

2. Dolanowski Mateusz

-

4,9

3. Kowalczuk Szymon

-

4,8

4. Puźniak Gabriela

-

4,8

 

VI b

1. Piwowarczyk Hanna

-

5,5

2. Suski Michał

-

5,5

3. Harbuz Kamila

-

5,4

4. Pitura Bartłomiej

-

5,2

5. Dubas Maciej

-

5,1

6. Kaniowska Wiktoria

-

5,0

7. Puźniak Wiktoria

-

4,9

8. Kulczyński Kajetan

-

4,8

 

VI c

1. Kuźniarska Hanna

-

5,6

2. Teterycz Maciej

-

5,5

3. Niewiadomska Kinga

-

5,5

4. Orzechowski Maciej

-

5,5

5. Janiga Magdalena

-

5,4

6. Grabek Natalia

-

5,3

7. Kurzępa Wiktor

-

5,2

8. Pisarczyk Julia

-

5,2

9. Zbroniec Kinga

-

5,2

10. Sidor Julia

-

5,1

11. Bala Emilia

-

4,8

12. Bednarczyk Tomasz

-

4,8

13. Pasierb Anna

-

4,8

 

VI d

1. Mróz Igor

-

5,9

2. Krowicka Amelia

-

5,4

3. Maryńczak Mateusz

-

5,4

4. Sagan Julia

-

5,4

5. Detko Jagoda

-

5,3

6. Rogowski Paweł

-

5,1

7. Byra Emilia

-

5,0

8.  Kuśmierczak Sylwia

-

5,0

9. Przybyła Martyna

-

5,0

10.Kozioł Jakub

-

4,9

11.Beńko Michał

-

4,8

12. Kłos Paweł

-

4,8

 

Uczniowie z frekwencją 100%

Klasa I a

 

Klasa I b

1.    Chwała Wiktor

Klasa II a

1.    Gumieniak Oskar

Klasa II b

1. Jewiak Dawid

2. Lis Magdalena

3. Litwin Antoni

Klasa II c

1.    Chmielewska Patrycja

2.    Grabek Aleksy

3.    Kot Milena

4.    Lepionka Dawid

5.   Misztal Eliza

Klasa II d

1.    Harbuz Bartosz

2.    Ludian Karolina

3.    Ziejewski Szymon

Klasa II e

Klasa II f

1.    Karaszewski Mikołaj

2.    Mroczkowska Martyna

Klasa II g

1.    Makarowicz Damian

2.    Orlando Antonino

Klasa III a

1. Herda Szymon

2. Piróg Julia

Klasa III b

1.    Danielkiewicz Julia

2.    Mandziuk Dawid

Klasa III c

1.    Maryńczak Martyna

2.    Szaluś Bartłomiej

3.    Teterycz Oskar

4.    Wilk Kacper

Klasa III d

1. Gnap Justyna

2. Rudzka Emilia

Klasa III e

1.    Krawczyk Oliwia

2.    Wenc Dominik

Klasa III f

1.    Dworzycka Hanna

2.    Górnik Laurent

3.    Konieczna Otylia

4.    Sokalska Zuzanna

Klasa III g

 

Klasa III h

1.    Dziura Karolina

2.    Mokrzyńska Hanna

3.    Zieliński Jakub

Klasa IV a

 

Klasa IV b

1. Harbuz Mikołaj

2. Stępora Emanuela

Klasa IV c

1. Lepionka Adrian

2.Wilczyński Wojciech

Klasa IV d

1. Karwański Mateusz

2. Kowalczuk Dominik

3. Świder Aleksandra

Klasa IV e

1. Kopiec Aleksandra

2. Rawska Julia

3. Tetrycz Aleksandra

4. Rudzki Adam

Klasa V a

 

Klasa V b

1. Danielkiewicz Aleksandra

2. Jadacki Aleks

3. Kita Bartosz

4.Łysko Weronika

Klasa V c

1. Chudyk Piotr

2. Dewódzki Marcin

3. Jaremko Dominik

4. Więcławek Martyna

Klasa V d

1. Gawęda Klaudia

 

Klasa VI a

1. Jakubus Gabriela

2. Jurczyszyn Julia

3. Kowalczuk Szymon

Klasa VI b

1. Maryńczak Wiktoria

Klasa VI c

 Klasa VI d

1. Krowicka Amelia

2. Lipian Daniel

 


Zobacz też:

* Mastercard i Alior Bank zachęcają dziewczynki do nauki przedmiotów ścisłych

* Terminy konsultacji nauczycieli 2017/18

* KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

* GODZINY PRACY SZKOŁY 2017/2018

* OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA UCZNIÓW - 2017/2018

* ZGŁOSZENIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2017/18

* Mamy się czym pochwalić...

Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VI
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !