O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VI
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w roku szkolnym 2016/2017

- Najważniejsze osiągnięcia sportowe 2016 - 2017



Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w roku szkolnym 2016/2017

 

* Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureaci:

konkurs z historii

  • Mateusz Czykierda (6a) – nauczyciel p. A. Kita
  • Julia Sagan (6d) – nauczyciel p. A. Kita

 

konkurs z matematyki

  • Michał Suski (6b) – nauczyciele p. M. Ziejewska, p. G. Gozdek
  • Maciej Teterycz (6c) – nauczyciel p. A. Kłos

 

Finaliści:

konkurs z języka angielskiego

  • Igor Mróz (6d) – nauczyciel p. Wioletta Woś

 

* Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny” .

Laureat:

  • Michał Suski ( 6 b) – nauczyciel p. G. Gozdek

Wynik bardzo dobry:

  • Jakub Dolanowski (2d) – nauczyciel p. A. Zawadzka

 

* Laureaci Międzynarodowego Konkursu z języka angielskiego „Olimpus”:

  • Mateusz Maryńczak ( 6d) – nauczyciel p. W. Woś
  • Igor Mróz (6d) – nauczyciel p. W. Woś

 

* Ogólnopolski Projekt  Stypendialny "Stypendiada wczesnoszkolna":

Konkurs  czytelniczy - "Abecadło"

III miejsce: Ewelina Kaznowska (3 h) – nauczyciel p. J. Kwiatkowska

 

* Konkurs plastyczny "Plastuś"

II miejsce: Jagoda Hałasa (3 g) – nauczyciel p. G. Mroczkowska

III miejsce: Antonino Orlando (2 g) – nauczyciel p. A. Koper

 

* Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Koziołek”

I miejsce: Lena Kulczyńska (3 h)- nauczyciel p. M. Kulczyńska
III miejsce: Aleksandra Wójtowicz (4a) nauczyciel p. M. Kulczyńska

 

* Laureat Regionalnego Konkursu Informatycznego organizowanego jest przez LSCDN w Zamościu:

  • Igor Mróz (6d)nauczyciel p. M. Winiarska

 

* Laureaci Regionalnego Konkursu Matematycznego MiMaK

  1. Amelia Koper (3 c) – nauczyciel p. M. Krech
  2. Maciej Kowalski (3 g) -– nauczyciel p. G. Mroczkowska
  3. Wiktor Obidziński (3 h) – nauczyciel p. J. Kwiatkowska
  4. Hanna Faryna (3 h) – nauczyciel p. J. Kwiatkowska

 

* Laureaci Konkursu Matematycznego "Szpak" organizowanego przez LSCDN oddział w Zamościu:

  1. Świderek Agnieszka (4b) – nauczyciel p. G. Gozdek
  2. Litwin Kacper (4a) – nauczyciel p. A. Danielkiewicz
  3. Szczygieł Julia (4e) – nauczyciel p. A. Danielkiewicz
  4. Dąbrowska Maja (5a) – nauczyciel p. A. Danielkiewicz
  5. Danielkiewicz Aleksandra (5b) – nauczyciel p. A. Kłos
  6. Rusin Maja (5b) – nauczyciel p. A. Kłos
  7. Chromiec Aleksandra (5c) – nauczyciel p. G. Gozdek
  8. Kurczyński Dawid (6b) – nauczyciel p. G. Gozdek
  9. Suski Michał (6b) – nauczyciel p. G. Gozdek
  10. Pisarczyk Julia (6c) – nauczyciel p. A. Kłos
  11. Teterycz Maciej (6c) – nauczyciel p. A. Kłos

 

* Powiatowy Konkursu Ortograficzny:

Główna nagroda – Złote Pióro

  • Magdalena Janiga (6c) – nauczyciel p. M. Wnuk - Więcławek.

 

* Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii":

Główna nagroda – Mistrz Ortografii

  • Natalia Steczkiewicz (3 g ) – nauczyciel p. G. Mroczkowska
  • Aleksandra Świderek (3 b) – nauczyciel p. K. Atalska

 

  

Największe osiągnięcia plastyczne


* 47th INTERNATIONAL CHILDREN"S ART CONTEST EXHIBITION - w Japonii

 

Laureaci:    złoty medal - Sandra Kusiak (6b)

brązowy medal - Maja Dąbrowska (5a), Wiktoria Tymińska (5a), Klaudia Mróz (6a)

 

Nagroda firmy PENTEL - Łucja Więcławek (5a) – nauczyciel p. I. Jędruszko

 

* 36 -th FESTIVAL MONMARTRE 2017" w Macedonii

 

Finalista : Diana Zielińska (6d) – nauczyciel p. I. Jędruszko

 

* World Children"s Drawing Competition - Sofia 2016 /fundation Little Zograff w Bułgarii/

 

Laureat: Łukasz Gemborys (5d)  – nauczyciel p. I. Jędruszko

 

* XV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ" w Oświęcimiu.

 

Laureat: Gabriela Jakubus (6a) – nauczyciel p. I. Jędruszko

Finaliści: Mikołaj Kustrzyk  (4c) – nauczyciel p. D. Stadnicka

 

* XXXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "MOJA PRZYGODA

W MUZEUM" w Toruniu

 

Finalista: Joanna Fus (4b)  – nauczyciel p. I. Jędruszko

 

* XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej  "Świat w oczach najmłodszych – w kwitnącym ogrodzie" w Nałęczowie

 

Finaliści : Julia Bil, Marek Witkowski, Aleksy Grabek (2c)  – nauczyciel p. Marta Siry  

 

* X Ogólnopolskie Biennale Plastyczne pt. "ROK POLSKI W TRADYCJI I OBYCZAJACH"

w Warszawie

 

Laureat: Kinga Zbroniec (6c)  – nauczyciel p. I. Jędruszko

 

* Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Warszawa - moja stolica" w Warszawie

 

Laureat:  Aleksy Grabek  (2c) – nauczyciel p. M. Siry

 

* X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Malowane poezją" w Aleksandrowie

 

Laureaci:    Zuzanna Łysiak (3d)  – nauczyciel p. D. Stadnicka

Martyna Iwanicka (3h)  – nauczyciel p. J. Kwiatkowska

Finalista:    Lena Kulczyńska (3h)  – nauczyciel p. J. Kwiatkowska


Zobacz też:

* Mastercard i Alior Bank zachęcają dziewczynki do nauki przedmiotów ścisłych

* Terminy konsultacji nauczycieli 2017/18

* KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

* GODZINY PRACY SZKOŁY 2017/2018

* OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA UCZNIÓW - 2017/2018

* ZGŁOSZENIE DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2017/18

* Mamy się czym pochwalić...

Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VI
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !