O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VI
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Podsumowanie wyników nauczania w I okresie roku szkolnego 2017/2018

ŚREDNIA OCENA UCZNIA  -

4,1

ŚREDNIA FREKWENCJA      -

93, 6%

Najwyższa średnia w szkole:

  1. klasa V d

 – 4,6

  1. klasa IV c

 – 4,5

  1. klasa V a

– 4,5

 

Najwyższa frekwencja w szkole:

  1. klasa VI b

 – 97,6 %

  1. klasa III b

 – 97,2 %


Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen:

5,7Maja Dąbrowska VI a

5,6Piotr Leńczuk VI c , Bartłomiej Ryczek VI c

5,5 Łucja Więcławek VI a, Maja Rusin VI b

 

Ilość uczniów wyróżnionych – 88

  1. w klasach IV

– 31

  1. w klasach V

– 32

  1. w klasach VI

– 25

 

Ilość uczniów z frekwencją 100 % - 116

  1. w klasach I - III

– 61

  1. w klasach IV - VII

– 55


UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS IV

Klasa                                             średnia ocena

IV a

1.

Anioł Mikołaj

-

5,0

2.

Oleszczuk Daria

-

5,0

3.

Fichner Patryk

-

4,9

4.

Probola Nikola

-

4,9

 

IV b

1.

Hałasa Jagoda

-

5,0

2.

Danielkiewicz Julia

-

5,0

3.

Dworzycka Hanna

-

4,9

4.

Abramczyk Aleksandra

-

4,8

 

IV c

1.

Kulczyńska Lena

-

5,4

2.

Bondyra Tomasz

-

5,3

3.

Faryna Hanna

-

5,1

4.

Palak Paulina

-

5,1

5.

Iwanicka Martyna

-

5,0

6.

Kwiatkowska Hanna

-

5,0

7.

Obidziński Wiktor

-

5,0

8.

Portka Julia

-

5,0

9.

Sawiak Maja

-

5,0

10.

Duda Malwina

-

4,8

11.

Lisikiewicz Szymon

-

4,8

12.

Michalczuk Weronika

-

4,8

13.

Momot Kamil

-

4,8

14.

Nowosielecka Gabriela

-

4,8

 

IV d

1.

Nisztuk Amelia

-

5,0

2.

Perzyńska Julia

-

5,0

3.

Beńko Maja

-

4,9

4.

Lal Jan

-

4,9

5.

Mandziuk Dawid

-

4,9

 

IV e

1.

Borkowska Zuzanna

-

4,9

2.

Karaś Nikola

-

4,8

3.

Piróg Julia

-

4,8

4.

Skiba Hanna

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS V

Klasa                                               średnia ocena

V a

1.

Łapczyńska Zofia

-

5,4

2.

Wójtowicz Aleksandra

-

5,3

3.

Mijał Magdalena

-

5,2

4.

Ślaz Karolina

-

5,0

 

V b

1.

Świderek Agnieszka

-

5,3

2.

Stępora Emanuela

-

5,2

3.

Bartecka Aleksandra

-

5,1

4.

Joniec Maksymilian

-

5,1

5.

Pawelec Jakub

-

5,0

6.

Prokopiszyn Mikołaj

-

5,0

7.

Makarowicz Elwira

-

4,8

 

V c

1.

Grzechnik Katarzyna

-

5,2

2.

Ujma Karolina

-

5,1

3.

Omelczuk Radosław

-

5,0

4.

Ujma Martyna

-

5,0

5.

Hypiak Hanna

-

4,9

6.

Stępora Karolina

-

4,9

7.

Jedynak Hanna

-

4,8

 

V d

1.

Dorota Zuzanna

-

5,1

2.

Stępora Maciej

-

5,1

3.

Gozdek Karol

-

5,0

4.

Ożga Amelia

-

5,0

5.

Panek Magdalena

-

5,0

6.

Świder Aleksandra

-

5,0

7.

Buczak Gabriel

-

4,9

8.

Szełemej Laura

-

4,9

9.

Kurzępa Jan

-

4,8

10.

Słoboda Anna

-

4,8

 

V e

1.

Rawska Julia

-

5,1

2.

Kopiec Aleksandra

-

4,9

3.

Szczygieł Julia

-

4,9

4.

Żołądek Agata

-

4,9

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS VI

Klasa                                                     średnia ocena

VI a

1.

Dąbrowska Maja

-

5,7

2.

Więcławek Łucja

-

5,5

3.

Remizowski Michał

-

5,0

4.

Dudzińska Klaudia

-

4,8

5.

Margol Anita

-

4,8

 

VI b

1.

Rusin Maja

-

5,5

2.

Kochan Amelia

-

5,4

3.

Dmitroca Maja

-

5,3

4.

Kita Bartosz

-

5,3

5.

Beńko Aleksandra

-

5,1

6.

Danielkiewicz Aleksandra

-

5,1

7.

Ferenc Natalia

-

5,0

8.

Juzeluk Weronika

-

4,9

9.

Kuć Karolina

-

4,9

10.

Kuźniarz Amelia

-

4,9

11.

Szczerba Kinga

-

4,9

 

VI c

1.

Leńczuk Piotr

-

5,6

2.

Ryczek Bartłomiej

-

5,6

3.

Nazar Hanna

-

5,1

4.

Żabińska Julia

-

5,0

5.

Chromiec Aleksandra

-

4,9

16.

Skowronek Paweł

-

4,9

 

VI d

1.

Jewiak Iga

-

5,2

2.

Mazurek Magdalena

-

5,2

3.

Kwiatkowska Emilia

-

4,9

  

 

Uczniowie z frekwencją 100%

 

Klasa I a

Bundyra-Joniec Olimpia

Liput Filip

Mucha Michał

Klasa I b

Brytan Karol

Chromiec Aleksandra

Klasa I c

Dworzycka Barbara

Grabek Jakub

Nocek Bartosz

Wancerz Kacper

Wołoszyn Norbert

Woś Anita

Klasa I d

Cyc Sebastian

Gaca Magdalena

Sochan Bartosz

Zielińska Zofia

Klasa I e

Łysakowski Patryk

Oberda Alicja

Klasa II a

Frykowska Anastazja

Gemborys Dawid

Sawczyn Aleks

Wawrzusiszyn Julia

Wilczyński Dominik

Zięba Bartosz

Klasa II b

Bernacka Jessica

Chwała Wiktor

Kielar Michał

Luchowski Kasjan

Międlarz Fabian

Świderek Jakub

Klasa III a

Pióro Mikołaj

Zatorska Julia

Żuk Weronika

Klasa III b

Babiarz Hubert

Dobrowolska Helena

Koper Maciej

Lis Magdalena

Litwin Antoni

Mazurek Filip

Nędzyńska Paulina

Klasa III c

Bil Julia

Chmielewska Patrycja

Cik Magdalena

Grabek Aleksy

Komarnicka Emilia

Kot Milena

Kurzępa Karol

Kusiak Alan

Lepionka Dawid

Maryńczak Filip

Misztal Eliza

Świderek Cyprian

Klasa III d

Bujnowski Bartłomiej

Kuceł Marcin

Ludian Karolina

Ziejewski Szymon

Klasa III f

Karaszewski Mikołaj

Kuks Oliwier

Szełemej Emilia

Turowska Agnieszka

Klasa III g

Makarowicz Damian

Orlando Antonino

Klasa IV a

Rudzka Emilia


Klasa IV b

Danielkiewicz Julia

Dworzycka Hanna

Hałasa Jagoda

Kuna Martyna

Niewczas Szymon

Żółkiewski Antoni

Klasa IV c

Czekirda Jagoda

Kowalski Maciej

Lisikiewicz Szymon

Momot Kamil

Nowosielecka Gabriela

Obidziński Wiktor

Klasa IV d

Kulas Jakub

Szaluś Bartłomiej

Klasa IV e

Borkowska Zuzanna

Piróg Julia

Skiba Hanna

Klasa V a

Kowalska Kinga

Litwin Kacper

Łapczyńska Zofia

Klasa V b

Harbuz Mikołaj

Pawelec Jakub

Klasa V c

Czekirda Szymon

Fus Joanna

Kustrzyk Mikołaj

Lepionka Adrian

Ujma Karolina

Ujma Martyna

Wilczyński Wojciech

Klasa V d

Jurczyszyn Adrian

Kowalczuk Dominik

Kuks Dominika

Świder Aleksandra

Klasa V e

Kuropatnicki Jakub

Lachowska Hanna

Rudzki Adam

Szczygieł Julia

 

Klasa VI a

 

Klasa VI b

Dmitroca Maja

Kita Bartosz

Łysko Weronika

Mosór Karol

Szczerba Kinga

Klasa VI c

Bański Sebastian

Dewódzki Marcin

Momot Natalia

Więcławek Martyna

Klasa VI d

Adamczyk Kacper

Gawęda Klaudia

Loda Justyna

Przytuła Gabriela

Strumidło Jakub

Wilk Julia

Klasa VII

Dolanowski Mateusz

Jakubus Gabriela

 


Zobacz też:

* Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w roku szkolnym 2017/2018

* Podsumowanie wyników nauczania w roku szkolnym 2017/2018

* STYPENDYŚCI 2017/2018

* Lista osób przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 3 na rok szkolny 2018/2019 do klasy I

Dziennik Elektroniczny
Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VI
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !