O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VI
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Podsumowanie wyników nauczania w roku szkolnym 2017/2018

ŚREDNIA OCENA UCZNIA  -

4,2

ŚREDNIA FREKWENCJA      -

92, 8%

 

Najwyższa średnia w szkole:

 klasa VI b – 4,7;

 klasa V d  4,6;

 klasa IV c  4,6;

 

Najwyższa frekwencja w szkole  klasa III b – 96 %

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen:

5,9 - Piotr Leńczuk kl. VI c

5,8 - Amelia Kochan kl. VI b

5,7 - Maja Dąbrowska kl. VI a

5,7 - Łucja Więcławek  kl. VI a

5,7 - Maja Rusin kl. VI b

 

Ilość uczniów wyróżnionych – 123

w klasach IV – 40

w klasach  V – 42

w klasach VI – 41

 

Ilość uczniów z frekwencją 100 % - 68

w klasach I - III    37

w klasach IV - VI – 31


UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS IV

IV a                                             średnia ocena

1. Anioł Mikołaj

-

5,1

2. Fichner Patryk

-

5,1

3. Oleszczuk Daria

-

5,0

4. Mrozik Julia

-

4,9

5. Probola Nikola

-

4,9

6. Małysz Mateusz

-

4,8

 

IV b

1. Hałasa Jagoda

-

5,4

2. Abramczyk Aleksandra

-

5,2

3. Danielkiewicz Julia

-

5,2

4. Dworzycka Hanna

-

5,2

5. Muca Damian 

-

4,9

6. Niewczas Szymon  

-

4,8

 

IV c

1. Kulczyńska Lena

-

5,4

2. Bondyra Tomasz

-

5,3

3. Faryna Hanna

-

5,3

4. Kwiatkowska Hanna

-

5,2

5. Palak Paulina

-

5,2

6. Lisikiewicz Szymon

-

5,1

7. Obidziński Wiktor

-

5,1

8. Iwanicka Martyna

-

5,0

9. Michalczuk Weronika

-

5,0

10. Portka Julia

-

5,0

11. Sawiak Maja

-

5,0

12. Duda Malwina

-

4,9

13. Momot Kamil

-

4,8

14. Nowosielecka Gabriela

-

4,8

 

IV d

1. Nisztuk Amelia

-

5,2

2. Perzyńska Julia

-

5,2

3. Lal Jan

-

5,1

4. Beńko Maja

-

4,9

5. Mamczur Jakub

-

4,9

6. Mandziuk Dawid

-

4,9

7. Kazańska Martyna

-

4,8

 

IV e

1. Borkowska Zuzanna

-

5,1

2. Karaś Nikola

-

5,0

3. Kozdra Emilia

-

5,0

4. Miszczyszyn Milena

-

5,0

5. Piróg Julia

-

5,0

6. Skiba Hanna

-

5,0

7. Bondyra Maria

-

4,8

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS  V

V a                                         średnia ocena

1. Łapczyńska Zofia

-

5,5

2. Wójtowicz Aleksandra 

-

5,4

3. Mijał Magdalena

-

5,3

4. Ślaz Karolina

-

5,1

5. Mazurek Eliza

-

4,9

6. Drabik Michał

-

4,8

 

Vb

1. Stępora Emanuela

-

5,6

2. Świderek Agnieszka

-

5,5

3. Bartecka Aleksandra

-

54

4. Joniec Maksymilian

-

5,2

5. Pawelec Jakub

-

5,1

6. Makarowicz Elwira

-

5,0

7. Prokopiszyn Mikołaj

-

5,0

 

V c

1. Grzechnik Katarzyna

-

5,4

2. Stępora Karolina

-

5,1

3. Ujma Karolina

-

5,1

4. Ujma Martyna

-

5,1

5. Hypiak Hanna

-

5,0

6. Omelczuk Radosław

-

4,9

7. Gita Maria

-

4,8

8. Nizio Michał

-

4,8

9. Rechulicz Jan

-

4,8

10. Wilczyński Wojciech

-

4,8

 

V d

1. Stępora Maciej

-

5,2

2. Dorota Zuzanna

-

5,1

3. Kurzępa Jan

-

5,1

4. Ożga Amelia

-

5,1

5. Panek Magdalena

-

5,1

6. Gozdek Karol

-

5,0

7. Hawryluk Dominik

-

5,0

8. Szełemej Laura

-

5,0

9. Świder Aleksandra

-

5,0

10. Buczak Gabriel

-

4,9

11. Słoboda Anna

-

4,8

 

V e

1. Rawska Julia

-

5,2

2. Sitnik Karolina

-

5,1

3. Szczygieł Julia

-

5,1

4. Żołądek Agata

-

5,1

5. Kopiec Aleksandra

-

5,0

6. Kobielarz Oliwia

-

4,9

7. Lachowska Hanna

-

4,9

8. Teterycz Aleksandra

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI Z KLAS VI

 VI a                                                średnia ocena

1. Dąbrowska Maja

-

5,7

2. Więcławek Łucja

-

5,7

3. Dudzińska Klaudia

-

5,1

4. Remizowski Michał

-

5,0

5. Margol Anita

-

4,9

6. Wyszyńska Oliwia

-

4,9

7. Jadczyszyn Hanna

-

4,8

8. Litwiniuk Tomasz

-

4,8

 

VI b

1. Kochan Amelia

-

5,8

2. Rusin Maja

-

5,7

3. Danielkiewicz Aleksandra

-

5,5

4. Dmitroca Maja

-

5,5

5. Kita Bartosz

-

5,5

6. Ferenc Natalia

-

5,3

7. Beńko Aleksandra

-

5,2

8. Słoboda Oliwia

-

5,1

9. Szczerba Kinga

-

5,1

10. Kuźniarz Amelia

-

5,0

11. Juzeluk Weronika

-

4,9

12. Kuć Karolina

-

4,9

13. Bełz Szymon

-

4,8

14. Gajda Emilia

-

4,8

 

VI c

1. Leńczuk Piotr

-

5,9

2. Ryczek Bartłomiej

-

5,6

3. Chromiec Aleksandra

-

5,4

4. Nazar Hanna

-

5,3

5. Skowronek Paweł

-

5,1

6. Więcławek Martyna

-

5,1

7. Żabińska Julia

-

5,1

8. Momot Natalia

-

4,9

9. Dewódzki Marcin

-

4,8

10. Jaremko Jakub

-

4,8

11. Obdyrko Aleksandra

-

4,8

12. Tkaczyk Paulina

-

4,8

13. Frączek Bartosz

-

4,8

 

VI d

1. Jewiak Iga

-

5,3

2. Mazurek Magdalena

-

5,3

3. Kwiatkowska Emilia

-

5,1

4. Łysakowska Weronika

-

5,1

5. Skorniewski Igor

-

4,9

6. Gemborys Łukasz

-

4,8

 

Uczniowie z frekwencją 100% 

Klasa I a

 

Klasa I b

1. Brytan Karol

2. Chromiec Aleksandra

Klasa I c

1. Dworzycka Barbara

2. Grabek Jakub

3. Nocek Bartosz

4. Wancerz Kacper

5. Wołoszyn Norbert

6. Woś Anita

Klasa I d

1. Gaca Magdalena

2. Sochan Bartosz

3. Zielińska Zofia

Klasa II a

1. Frykowska Anastazja

2. Gemborys Dawid

3. Wawrzusiszyn Julia

4. Wilczyński Dominik

5. Zięba Bartosz

Klasa II b

1. Bernacka Jessica

2. Luchowski Kasjan

3. Międlarz Fabian

Klasa III a

1. Pióro Mikołaj

Klasa III b

1. Lis Magdalena

2. Litwin Antoni

3. Mazurek Filip

Klasa III c

1. Chmielewska Patrycja

2. Grabek Aleksy

3. Komarnicka Emilia

4. Kot Milena

5. Kurzępa Karol

6. Lepionka Dawid

7. Maryńczak Filip

8. Misztal Eliza

9. Świderek Cyprian

Klasa III d

1. Ludian Karolina

2. Ziejewski Szymon

Klasa III f

1. Karaszewski Mikołaj

2. Turowska Agnieszka

Klasa III g

1. Makarowicz Damian

Klasa IV b

1. Danielkiewicz Julia

2. Dworzycka Hanna

3. Niewczas Szymon

4. Żółkiewski Antoni

Klasa IV c

1. Czekirda Jagoda

2. Momot Kamil

3. Lisikiewicz Szymon

4. Obidziński Wiktor

Klasa IV d

1. Kulas Jakub

Klasa IV e

1. Borkowska Zuzanna

2. Piróg Julia

Klasa V a

1. Litwin Kacper

2. Łapczyńska Zofia

Klasa V b

1. Harbuz Mikołaj

2. Pawelec Jakub

Klasa V c

1. Kustrzyk Mikołaj

2. Lepionka Adrian

3. Wilczyński Wojciech

Klasa V d

1. Kowalczuk Dominik

2. Świder Aleksandra

Klasa V e

1. Kuropatnicki Jakub

2. Lachowska Hanna

Klasa VI a

 

Klasa VI b

1. Kita Bartosz

2. Szczerba Kinga

Klasa VI c

1. Dewódzki Marcin

2. Momot Natalia

3. Więcławek Martyna

 

Klasa VI d

1. Gawęda Klaudia

2. Loda Justyna

3. Przytuła Gabriela

4. Strumidło Jakub

5. Wilk Julia

Klasa VII

1. Dolanowski Mateusz

 


Zobacz też:

* Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w roku szkolnym 2017/2018

* STYPENDYŚCI 2017/2018

* Lista osób przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 3 na rok szkolny 2018/2019 do klasy I

Dziennik Elektroniczny
Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VI
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !