O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VIII
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w roku szkolnym 2017/2018

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Finaliści konkursu historycznego – nauczyciel p. Aneta Kita

  • Maja Rusin (6b)
  • Piotr Leńczuk (6c)
  • Mateusz Czykierda (7)

Finaliści Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele  – nauczyciel p. Stanisława Bartoszyk

  • Jakub Jakubiak (6a)
  • Michał Remizowski (6a)
  • Łucja Więcławek (6a)

 

Konkurs historyczny „Wolna – Niepodległa

zorganizowany przez Lubelskie Kuratorium Oświaty Delegatura w Zamościu

  • Laureat: Piotr Leńczuk (6c) nauczyciel Aneta Kita

 

Konkurs plastyczny „Kolory Niepodległości”

zorganizowany przez Lubelskie Kuratorium Oświaty Delegatura w Zamościu

  • Laureat: Bartosz Torbiak (3g) nauczyciel Katarzyna Kodymowska

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”

  • Laureat: Gabriel Buczak (5d) nauczyciel p. Anna Danielkiewicz
  • Wynik bardzo dobry: Łucja Więcławek (6a) – nauczyciel p. Anna Danielkiewicz

 

Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego I Liga Językowa

  • II miejsce: Maja Dmitroca (6 b ) – nauczyciel p. Emilia Sikora – Felek
  • III miejsce: Maja Dąbrowska kl. (6 a) – nauczyciel p. Joanna Jadczyszyn

 

Wojewódzki konkurs twórczości „Zawsze niech będzie…”

Forma literacka:

  • I miejsce (ex aequo) Kacper Maj (4e) nauczyciel p. Marzena Wnuk – Więcławek
  • I miejsce (ex aequo) Łucja Więcławek (6a) nauczyciel p. Małgorzata Nowosielecka

Forma muzyczna:

  • I miejsce Lena Kulczyńska (4c) nauczyciel p. Monika Kulczyńska

 

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ Koziołek”

Laureatka: Aleksandra Wójtowicz (5a) nauczyciel p. Monika Kulczyńska

 

 

Największe osiągnięcia plastyczne:

Uczniowie reprezentowali szkołę w konkursach plastycznych na różnych szczeblach:

3 miejskich (24 nagrody)

10 powiatowych i regionalnych ( 18 nagród, 10 wyróżnień, 8 finalistów)

13 wojewódzkich ( 10 nagród, 14 wyróżnień, 6 finalistów)

36 ogólnopolskich ( 23 nagrody, 14 wyróżnień, 33 finalistów)

9 konkursach międzynarodowych: w Japonii, Portugalii, Bułgarii i w Polsce (uczniowie zdobyli dla szkoły

4 brązowe medale, 8 nagród, 2 wyróżnienia i 10 uczniów uzyskało tytuł finalisty).

 

48 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny w Japonii

brązowy medal: Karolina Sitnik (5e), Amelia Wojnarska (5e), Gabriela Kącka (3d)

nagrody: Ola Hawryluk (3b), Hanna Lachowska (5e), Katarzyna Grzechnik (5c)   

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Oddziałów i Klas Integracyjnych "RAZEM" - "Razem się bawimy, Razem się uczymy" w Elblągu

nagrody: Olimpia Bundyra-Joniec (1a), Eliza Legeżyńska (1a),

               Aleksandra Świder (5d), Maciej Semak (6d)  

 

Międzynarodowy Konkurs w Bułgarii

brązowy medal: Bartosz Kurowski jako jedyny uczeń w Polsce

 

Międzynarodowe spotkania artystyczne w Portugalii:

2 nagrody i 9 finalistów.

 

 

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

SZCZEBLA OGÓLNOPOLSKIEGO, WOJEWÓDZKIEGO i REJONOWEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W TOMASZOWIE LUBELSKIM

ROK SZKOLNY 2017 / 2018

 

 

I MIEJSCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005-2006,

I MIEJSCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005-2006,

II MIEJSCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2007 i młodsi

W WOJEWÓDZKICH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

TOMASZÓW LUBELSKI - 22 MAJA 2018

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 i młodsi

W SKŁADZIE - JOANNA FUS, MARTYNA UJMA, WERONIKA ŁYSKO

KAROLINA KUĆ, KAMILA SOKOŁOWSKA, MARIA GITA, WERONIKA JUZELUK

OPIEKUN - BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

I MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2005 i młodsi

W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA

MACIEJ ŁOŚ, MICHAŁ REMIZOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN

OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i młodsi

W SKŁADZIE - ANTEK ŻÓŁKIEWSKI, MATEUSZ MAŁYSZ, MIKOŁAJ ANIOŁ

DAMIAN MUCA, SZYMON NIEWCZAS, WOJCIECH SURMACZ

OPIEKUN - WALDEMAR KOŁCUN i ARTUR BEŃKO

 

I MIEJSCE CHŁOPCÓW i II MIEJSCE DZIEWCZĄT

W WOJEWÓDZKICH SZTAFETOWYCH BIEGIACH PRZEŁAJOWYCH ROCZNIK 2005 i młodsi

IGRZYSKA DZIECI

CYCÓW - 20 PAŹDZIERNIK 2017

I MIEJSCE - CHŁOPCY 6 x 1000 m

W SKŁADZIE - PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI

MIKOŁAJ PROKOPISZYN, BARTOSZ KITA i MACIEJ ŁOŚ

OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN i ANDRZEJ NOWOSIELECKI

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA 6 x 800 m

W SKŁADZIE - WERONIKA ŁYSKO, KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK

KAMILA SOKOŁOWSKA, MARTYNA UJMA i JOANNA FUS, rez. HANNA HYPIAK

OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA i BEATA KULCZYŃSKA

 

I MIEJSCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 2005-2006,

II MIEJSCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005-2006,

II MIEJSCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2007 i młodsi

i X MIEJSCE DZIEWCZĄT ROCZNIK 2007 i młodsze,

W WOJEWÓDZKICH DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW

ADAMÓW - 27 PAŹDZIERNIKA 2017

I MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005-2006

W SKŁADZIE - JOANNA FUS, WERONIKA JUZELUK, KAROLINA KUĆ

WERONIKA ŁYSKO, MARTYNA UJMA i KAMILA SOKOŁOWSKA

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, PATRYK FRĄC, MACIEJ ŁOŚ, MIKOŁAJ PROKOPISZYN

TYMON WAWRZUSISZYN, ADRIAN LEPIONKA

II MIEJSCE - CHŁOPCY ROCZNIK 2007 i młodsi

W SKŁADZIE - MIKOŁAJ ANIOŁ, MATEUSZ MAŁYSZ, DAMIAN MUCA

SZYMON NIEWCZAS, WOJTEK SURMACZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI

X MIEJSCE - DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007 i młodsze

W SKŁADZIE - ALEKSANDRA ABRAMCZYK, HANNA DWORZYCKA, JAGODA HAŁASA

ZOFIA KOPER, EMILIA MATYSIK

OPIEKUN - MAŁGORZATA GDAŃSKA

 

II MIEJSCE DZIEWCZĄT i IX MIEJSCE CHŁOPCÓW

W WOJEWÓDZKICH IGRZYSKACH DZIECI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

PUŁAWY - 30 MAJA 2018

II MIEJSCE - DZIEWCZĘTA

W SKŁADZIE - MAJA DĄBROWSKA, JOANNA FUS, MARTYNA UJMA

KAROLINA UJMA, HANNA HYPIAK, WERONIKA ŁYSKO, rez. MARIA GITA

OPIEKUN ZESPOŁU - MAŁGORZATA GDAŃSKA

IX MIEJSCE - CHŁOPCY

W SKŁADZIE - MATEUSZ MAŁYSZ, MACIEJ ŁOŚ, JĘDRZEJ POMORSKI

MICHAŁ REMIZOWSKI, ADRIAN LEPIONKA, MAKSYMILIAN JONIEC

OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

 

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2005 - IGRZYSKA DZIECI

BIAŁA PODLASKA - 22 MARCA 2018

W SKŁADZIE - OLIWIA WYSZYŃSKA, MAJA DĄBROWSKA, ANITA MARGOL

PATRYCJA ZATURSKA, OLIWIA SŁUPSKA, KLAUDIA MAJDANIK

ALEKSANDRA ZWOLAK, HANNA JADCZYSZYN, JULIA CHMIEL, OLIWIA PIETRASZEK

OPIEKUN ZESPOŁU - IRENEUSZ HERDA

 

XI MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW 10 x 1000 m

GARCZYN - 25 KWIETNIA 2018

ROCZNIK 2005 i młodsi

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, BARTOSZ KITA, ADRIAN LEPIONKA, DAMIAN MUCA

SZYMON NIEWCZAS, MICHAŁ PAWŁOWSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN

MICHAŁ REMIZOWSKI, TYMON WAWRZUSISZYN, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI

OPIEKUN ZESPOŁU - WALDEMAR KOŁCUN

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI XVIII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

" Z PODWÓRKA NA STADION - U 12 " O PUCHAR TYMBARKU

W SKŁADZIE - PATRYK BORKOWSKI, MIKOŁAJ ANIOŁ, MICHAŁ BUKAŁA

PATRYK FICHNER, TOMEK MALEC, MATEUSZ MAŁYSZ, KUBA POCZTA, WOJTEK SURMACZ

JAKUB ZIELIŃSKI, BARTEK ZWOLAN, MILAN MRUK, KRZYSZTOF MALEC

OPIEKUN ZESPOŁU - ARTUR BEŃKO

 

TOROWE MISTRZOSTWA POLSKI WE WROTKARSTWIE SZYBKIM

DUSZNIKI ZDRÓJ - 02 - 03 CZERWCA 2018

MEDALISTAMI ZOSTALI:

DAMIAN MUCA - 2 ZŁOTE i 2 BRĄZOWE MEDALE INDYWIDUALNIE

ORAZ ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE AMERYKAŃSKIEJ,

SZYMON BEŁZ - 1 ZŁOTY i 2 BRĄZOWE MEDALE IND. ORAZ ZŁOTY W SZTAFECIE,

MICHAŁ NIZIO - BRĄZOWY MEDAL IND. i ZŁOTY W SZTAFECIE,

SZYMON NIEWCZAS - ZŁOTY MEDAL W SZTAFECIE,

WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO i SANDRA KAWKA - SREBRNE MEDALE W SZTAFECIE,

KAROLINA KUĆ - BRĄZOWY MEDAL W SZTAFECIE.

TRENER - WALDEMAR KOŁCUN

 

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH NARCIARSKICH

W RAMACH OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - BIAŁKA TATRZAŃSKA 2010

BIAŁKA TATRZAŃSKA - 13 - 15 MARCA 2018

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 TOMASZÓW LUBELSKI NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ

W KLASYFIKACJI OGÓLNOPOLSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

W NARCIARSTWIE BIEGOWYM.

PO RAZ KOLEJNY NA PRZESTRZENI OSTATNICH LAT NASZA SZKOŁA ZOSTAŁA NAJLEPSZĄ

SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ W POLSCE W NARCIARSTWIE BIEGOWYM !

WYPRACOWANY PRZEZ LATA SYSTEM SZKOLENIA DAJE COROCZNE EFEKTY.

SZCZEGÓLNIE W TYM ROKU WYNIKI WYSTRZELIŁY DO PRZODU, GDZIE OPRÓCZ WYTRZYMAŁOŚCI,

CHARAKTERU SPORTOWEGO, NALEŻY WYKAZAĆ SIĘ SZCZEGÓLNYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI

TECHNICZNYMI.

W DNIACH 13 - 15 MARCA 2018 ROKU PODCZAS IGRZYSK ROZGRYWANYCH NA TRASACH

W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ MŁODZI NARCIARZE Z "TRÓJKI", STARTUJĄC W GRONIE

40 SZKÓŁ Z CAŁEJ POLSKI ZDOBYLI ŁĄCZNIE 9 MEDALI W TYM 7 ZŁOTYCH,

SREBRNY I BRĄZOWY.

NAJLEPIEJ WYPADLI TRZYKROTNI ZŁOCI MEDALIŚCI:

WERONIKA JUZELUK i ANTONI ŻÓŁKIEWSKI (DWA MEDALE W BIEGACH INDYWIDUALNYCH

I SZTAFECIE, SZYMON BEŁZ - DWA ZŁOTE I JEDEN SREBRNY MEDAL,

DAMIAN MUCA - BRĄZOWY MEDALISTA W BIEGU INDYWIDUALNYM.

PRESTIŻOWE BYŁY ZŁOTE MEDALE W BIEGACH SZTAFETOWYCH 4 X 2 KM W KATEGORII

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi:.

SZTAFETA DZIEWCZĄT WYSTĄPIŁA W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO,

MARTYNA WIĘCŁAWEK i KAROLINA KUĆ A SZTAFETA CHŁOPCÓW - SZYMON BEŁZ,

ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, MICHAŁ NIZIO i BARTOSZ KITA.

NAD CAŁOŚCIĄ WYJAZDU CZUWAŁ DYREKTOR SZKOŁY PAN LESZEK KODYMOWSKI,

KTÓRY OSOBIŚCIE DOPINGOWAŁ UCZNIÓW PODCZAS ZAWODÓW ORAZ

PAN TRENER WALDEMAR KOŁCUN i PAN HENRYK OSTRYKIEWICZ.

 

MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH

W SZTAFETACH NARCIARSKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ROCZNIK 2005 i młodsi

4 x 2,5 KM MIX (2xCL + 2xF)

TOMASZÓW LUBELSKI - 18 LUTY 2018

I MIEJSCE - SZTAFETA DZIEWCZĄT - MULKS GRUPA OSCAR

W SKŁADZIE - WERONIKA JUZELUK, WERONIKA ŁYSKO

MARTYNA WIĘCŁAWEK, KAROLINA KUĆ

I MIEJSCE - SZTAFETA CHŁOPCÓW - MULKS GRUPA OSCAR

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, BARTOSZ KITA, MACIEJ DUBAS

IV MIEJSCE - II SZTAFETA CHŁOPCÓW

W SKŁADZIE - TYMON WAWRZUSISZYN, DANIEL MRÓZ, DAMIAN MUCA, MICHAŁ NIZIO

TRENER - WALDEMAR KOŁCUN

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

W NARCIARSTWIE BIEGOWYM STYLEM KLASYCZNYM - SIWA DOLINA 2018

3 KM CL CHŁOPCY - ROCZNIK 2004/2005

TOMASZÓW LUBELSKI - 27 STYCZNIA 2018

I MIEJSCE - SZYMON BEŁZ, IV - BARTOSZ KITA, VIII - TYMON WAWRZUSISZYN

X - KAROL MOSÓR, XI - KACPER PUTKOWSKI

3 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2004/2005

II MIEJSCE - KAROLINA KUĆ, VI - MARTYNA WIĘCŁAWEK

1,5 KM CL CHŁOPCY - ROCZNIK 2006/2007

I MIEJSCE - ANTONI ŻÓŁKIEWSKI, II - MICHAŁ NIZIO

III - DAMIAN MUCA, VI - DOMINIK KOWALCZUK

1,5 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 2006/2007

I MIEJSCE - WERONIKA JUZELUK, II - WERONIKA ŁYSKO, VI - JAGODA HAŁASA

1,5 KM CL CHŁOPCÓW - ROCZNIK 2008/2009

I MIEJSCE - OSKAR GUMIENIAK, II - MICHAŁ BARTMAŃSKI, III - FILIP MAZUREK

1,5 KM CL DZIEWCZĘTA - ROCZNIK 3008/2009

I MIEJSCE - JULIA DANIELKIEWICZ, II - ZOFIA KOPER

 

ZAWODY SPORTOWE W JEŹDZIE SZYBKIEJ NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH

RUN AND ROLLSPEED - JASŁO 2017

ORAZ OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH NA NARTOROLKACH - JEDLICZE 2017

JASŁO i JEDLICZE - 07-08 PAŹDZIERNIK 2017

W DNIACH 7-8 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU UCZNIOWIE KLAS SPORTOWYCH NASZEJ SZKOŁY

UCZESTNICZYLI W DWUDNIOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH W JEŹDZIE SZYBKIEJ

NA NARTOROLKACH I ŁYŻWOROLKACH.

ZAWODY ODBYŁY SIĘ W JAŚLE (SOBOTA) i JEDLICZACH (NIEDZIELA).

W JAŚLE RYWALIZOWANO W DWÓCH KONKURENCJACH ... JAZDA SZYBKA NA

NARTOROLKACH i ŁYŻWOROLKACH, NATOMIAST W JEDLICZACH NA NARTOROLKACH.

KAŻDY ZALICZYŁ WIĘC ... TRZY STARTY !

 

BEZKONKURENCYJNA BYŁA WERONIKA JUZELUK - ROCZNIK 2006

... TRZY STARTY - TRZY ZWYCIĘSTWA !

WYNIKI POZOSTAŁYCH ZAWODNIKÓW

KOPER ZOFIA - 1 MIEJSCE NA NARTOROLKI i 3 MIEJSCE NA ŁYŻWOROLKACH W JAŚLE

ORAZ 1 MIEJSCE NA NARTOROLKACH W jEDLICZACH,

KAROLINA KUĆ - ODPOWIEDNIA MIEJSCE 2, 2 i 4,

WERONIKA ŁYSKO - 3,9 i 2 / JAGODA HAŁASA - 4,8 i 5 / MARTYNA WIĘCŁAWEK - 5,3 i 5,

IZABELA JARECKA - 4 i 8 / BARTOSZ KITA - 3,2 i 3 / TYMON WAWRZUSISZYN - 4,5 i 7,

MICHAŁ NIZIO - 5,3 i 1 / DAMIAN MUCA - 6,1 i 2 ORAZ DANIEL MRÓZ - 7,2 i 3.

TRENER i OPIEKUN REPREZENTACJI - PAN WALDEMAR KOŁCUN

 

MISTRZOSTWA POLSKI UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH ORAZ

FINAŁ PUCHARU POLSKI - PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH NA NARTOROLKACH

MARKLOWICE - 23 - 24 WRZEŚNIA 2017

W DNIACH 23 - 24 WRZEŚNIA W MARKLOWICACH ODBYŁY SIĘ MISTRZOSTWA

POLSKI UKS - ÓW ORAZ PUCHAR ŚLĄSKA W BIEGACH INDYWIDUALNYCH NA NARTOROLKACH.

W ZAWODACH UCZESTNICZYLI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

... PODOPIECZNI PANA WALDEMARA KOŁCUNA i PANI BEATY KULCZYŃSKIEJ.

 

REWELACYJNIE SPISAŁA SIĘ W POWYŻSZYCH ZAWODACH WERONIKA JUZELUK

WYGRYWAJĄC OBA BIEGI ... ZARÓWNO O MISTRZOSTWO POLSKI UKS - ÓW

JAK I NASTĘPNEGO DNIA BIEG O PUCHAR ŚLĄSKA.

... GRATULACJE DLA WERONIKI ZA DWA ZŁOTE MEDALE !

WYŚMIENICIE ZAPREZENTOWAŁ SIĘ TAKŻE SZYMON BEŁZ - ZŁOTY MEDAL W PUCHARZE ŚLĄSKA,

ANTONI ŻÓŁKIEWSKI - DWA SREBRNE MEDALE, MICHAŁ NIZIO - DWA BRĄZOWE

ORAZ WERONIKA ŁYSKO - BRĄZOWY W UKS - ACH.

 

III MIEJSCE

W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2005

TOMASZÓW LUBELSKI - 14 MARCA 2018

W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, JAKUB KWIATKOWSKI

MACIEJ ŁOŚ, KAROL MOSÓR, GABRIEL NAUMOW, JĘDRZEJ POMORSKI

WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, TYMON WAWRZUSISZYN

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN

 

II MIEJSCE

W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2005 i młodsi

HRUBIESZÓW - 09 MARCA 2018

W SKŁADZIE - SZYMON GRAD, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ, GABRIEL NAUMOW

MICHAŁ REMIZOWSKI, PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, JAKUB KWIATKOWSKI

KAROL MOSÓR, WIKTOR SOBIESZCZAŃSKI, BARTOSZ KITA, TYMON WAWRZUSISZYN

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i WALDEMAR KOŁCUN

 

III MIEJSCE

W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ROCZNIK 2005 i młodsze

HRUBIESZÓW - 08 MARCA 2018

W SKŁADZIE - KAROLINA KUĆ, WERONIKA JUZELUK, AMELIA KUŹNIARZ, OLIWIA SŁOBODA

KINGA SZCZERBA, KAMILA SOKOŁOWSKA, ALEKSANDRA BEŃKO, JOANNA FUS

MARTYNA UJMA, KAROLINA UJMA, MARIA GITA, JULIA WRÓBEL, NATALIA FERENC

OPIEKUNOWIE ZESPOŁU - BEATA KULCZYŃSKA i MAŁGORZATA GDAŃSKA

 

III MIEJSCE W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

ROCZNIK 2005  i młodsi

TOMASZÓW LUBELSKI - 24 MAJA 2018

W SKŁADZIE - SZYMON BEŁZ, PATRYK FRĄC, JAKUB JAKUBIAK, MACIEJ ŁOŚ

TOMASZ MALEC, MICHAŁ PAWŁOWSKI, JĘDRZEJ POMORSKI, MIKOŁAJ PROKOPISZYN

MICHAŁ REMIZOWSKI, KAROL WICIEJEWSKI

OPIEKUN ZESPOŁU - ANDRZEJ NOWOSIELECKI

 

VI MIEJSCE DZIEWCZĄT i VI MIEJSCE CHŁOPCÓW

W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI W SZTAFETACH PŁYWACKICH 6 x 25 m

ROCZNIK 2005 i młodsi

ZAMOŚĆ - 16 LISTOPADA 2017

W SKŁADZIE - DZIEWCZĘTA

MAJA DĄBROWSKA, AMELIA KOCHAN, EMILIA KWIATKOWSKA

OLIWIA SŁOBODA, KAMILA SOKOŁOWSKA, LILLI WÓJCIK i OLIWIA WYSZYŃSKA

W SKŁADZIE - CHŁOPCY

PATRYK FRĄC, SZYMON BEŁZ, MAKSYMILIAN JONIEC, MIKOŁAJ KUSTRZYK

MICHAŁ NIZIO, ADAM ZIĘZIO i FILIP TYRKA

OPIEKUNOWIE - ANDRZEJ NOWOSIELECKI i ANNA KUCHARSKA

 

WARSZAWA - 13-14 WRZEŚNIA 2017

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ NESTLE CUP W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

JOANNA FUS

PIĄTĄ ZAWODNICZNĄ W MISTRZOSTWACH POLSKI !

WYNIKI INDYWIDUALNE JOANNA FUS - ROCZNIK 2006 - U 12

60 m - 8,93 s  /  SKOK W DAL - 4,37 m  /  RZUT P. PAL. - 29 m  / 600 m - 2.00,32 min

 

 

 


Zobacz też:

* UWAGA - EPIDEMIA ODRY!!!

* Internet bez barier w Tomaszowie Lubelskim

* Ogólne warunki ubezpieczenia 2018

* Zakres ubezpieczenia 2018

* Stołówka szkolna

* Ochrona danych osobowych

* Terminy konsultacji nauczycieli 2018/19

* KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

* GODZINY PRACY SZKOŁY 2018/2019

Dziennik Elektroniczny
Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VIII
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !