O szkole Historia Projekty NIE przemocy
  zaloguj  
Loading...

Szkoła Podstawowa nr 3

im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

Strona główna
Plany lekcji
    Klasy I-III
    Klasy IV - VIII
Z życia szkoły
Samorząd szkolny
Kadra
Rada rodziców
Powiatowy konk. matematyczny
Galeria zdjęć


Odwiedzin



* Podsumowanie wyników nauczania w I okresie roku szkolnego 2018/2019

Podsumowanie wyników nauczania

w I okresie roku szkolnego 2018/2019

 

ŚREDNIA OCENA UCZNIA    4,1

ŚREDNIA FREKWENCJA     92, 7%

 

Najwyższa średnia w szkole:        

  • klasa IV b    4,6

 

Najwyższa frekwencja w szkole:

  • klasa IV c    97,4 %,
  • klasa IV d –  97 %

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen:  5,4

  • Bartecka Aleksandra z kl. VI b   
  • Świderek Agnieszka z kl. VI b
  • Piotr Leńczuk z kl. VII a

Ilość uczniów wyróżnionych – 100

  • w klasach IV– 32
  • w klasach V – 31
  • w klasach VI – 30
  • w klasie VII – 7

Ilość uczniów z frekwencją 100 % - 98

  • w klasach I - III – 42
  • w klasach IV - VIII – 56

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS IV

 

Klasa                                           średnia ocena

IV a

1.

Muca Julia

-

5,0

2.

Grzesik Ineza

-

4,9

 

IV b

1.

Kurpikiewicz Miriam

-

5,1

2.

Góra Izabela

-

5,1

3.

Ozdoba Aleksandra

-

5,1

4.

Koper Maciej

-

5,0

5.

Nędzyńska Paulina

-

5,0

6.

Cymbała Milena

-

4,9

7.

Pietruch Patryk

-

4,9

8.

Dobrowolska Helena

-

4,9

9.

Jasińska Wiktoria

-

4,8

10.

Orlando Antonino

-

4,8

 

IV c

1.

Pawelec Aleksandra

-

5,2

2.

Mroczkowska Martyna

-

5,2

3.

Dolanowski Jakub

-

5,2

4.

Świderek Bartosz

-

5,1

5.

Świderek Jakub

-

5,1

6.

Ziejewski Szymon

-

5,1

7.

Gemborys Paweł

-

4,9

8.

Krupa Kacper

-

4,8

9.

Kuceł Magdalena

-

4,8

10.

Kurzępa Karol

-

4,8

11.

Lepionka Dawid

-

4,8

12.

Witkowski Marek

-

4,8

 

IV d

1.

Grabek Aleksy

-

5,2

2.

Neć Martyna

-

5,2

3.

Osak Amelia

-

5,1

4.

Świderek Cyprian

-

5,0

5.

Madej Diana

-

4,9

6.

Raczkiewicz Jakub

-

4,9

7.

Malec Oliwia

-

4,8

8.

Rachański Łukasz

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI Z KLAS  V

 

Klasa         średnia ocena

V a

1.

Garbacz Dąbrowska Nicol

-

4,8

2.

Probola Nikola

-

4,8

 

V b

1.

Hałasa Jagoda

-

5,1

2.

Danielkiewicz Julia

-

5,0

3.

Niewczas Szymon

-

5,0

4.

Abramczyk Aleksandra

-

4,9

5.

Dworzycka Hanna

-

4,9

6.

Muca Damian

-

4,8

7.

Kawka Sandra

-

4,8

 

V c

1.

Bondyra Tomasz

-

5,2

2.

Kulczyńska Lena

-

5,2

3.

Kwiatkowska Hanna

-

5,1

4.

Faryna Hanna

-

5,0

5.

Sawiak Maja

-

5,0

6.

Lisikiewicz Szymon

-

4,9

7.

Michalczuk Weronika

-

4,9

8.

Obidziński Wiktor

-

4,9

9.

Palak Paulina

-

4,9

10.

Iwanicka Martyna

-

4,8

 

V d

1.

Perzyńska Julia

-

5,0

2.

Beńko Maja

-

4,9

3.

Nisztuk Amelia

-

4,9

4.

Kazańska Martna

-

4,8

5.

Lal Jan

-

4,8

6.

Mamczur Jakub

-

4,8

7.

Mielniczuk Gabriela

-

4,8

 

V e

1.

Karaś Nikola

-

5,1

2.

Kozdra Emilia

-

5,1

3.

Miszczyszyn Milena

-

4,9

4.

Piróg Julia

-

4,8

5.

Skiba Hanna

-

4,8

 

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI Z KLAS VI

Klasa                            średnia ocena

VI a

1.

Łapczyńska Zofia

-

5,3

2.

Mijał Magdalena

-

5,2

3.

Ślaz Karolina

-

5,1

4.

Wójtowicz Aleksandra

-

5,0

5.

Mazurek Eliza

-

4,8

 

VI b

1.

Bartecka Aleksandra

-

5,4

2.

Świderek Agnieszka

-

5,4

3.

Stępora Emanuela

-

5,3

4.

Joniec Maksymilian

-

5,2

5.

Pawelec Jakub

-

5,1

6.

Prokopiszyn Mikołaj

-

4,9

 

VI c

1.

Grzechnik Katarzyna

-

5,1

2.

Hypiak Hanna

-

5,0

3.

Stępora Karolina

-

5,0

4.

Ujma Karolina

-

5,0

5.

Ujma Martyna

-

5,0

6.

Fus Joanna

-

4,9

7.

Omelczuk Radosław

-

4,9

8.

Wilczyński Wojciech

-

4,8

 

VI d

1.

Stępora Maciej

-

5,1

2.

Ożga Amelia

-

4,9

3.

Panek Magdalena

-

4,9

4.

Słoboda Anna

-

4,9

5.

Świder Aleksandra

-

4,9

6.

Dorota Zuzanna

-

4,8

7.

Szełemej Laura

-

4,8

 

VI e

1.

Rawska Julia

-

5,1

2.

Szczygieł Julia

-

5,1

3.

Kopiec Aleksandra

-

5,0

4.

Żołądek Agata

-

5,0

 

 

UCZNIOWIE  WYRÓŻNIENI Z KLASY  VII

 

Klasa         średnia ocena

VII a

1.

Leńczuk Piotr

-

5,4

2.

Rusin Maja

-

5,1

3.

Ferenc Natalia

-

5,1

4.

Ryczek Bartłomiej

-

5,1

5.

Danielkiewicz Aleksandra

-

5,0

6.

Dmitroca Maja

-

5,0

7.

Bełz Szymon

-

4,9

 

 

Uczniowie z frekwencją 100% 

   Klasa I a

Pelczar Agata

Służewska Patrycja

Świderek Laura

   Klasa I c

Kierepka Katarzyna

Lewko Karol

Ostrówka Martyna

Prokopiszyn Eliza

   Klasa I d

Ferens Paweł

Górnicki Kacper

Korga Agnieszka

Malec Lena

   Klasa I e

Frączek Lena

Huba Adam

Stępora Gabriela

Wiśniewska Luiza

Zwolak Maksymilian

   Klasa II a

Mucha Michał

Neć Karol

Sawiak Zofia

   Klasa II b

Brytan Karol

Chromiec Aleksandra

Krawczyk Iga

Lomber Alan

Małka Filip

   Klasa II c

Dworzycka Barbara

Krowicki Filip

Woś Anita

  Klasa II d

Cyc Sebastian

Dorota Kacper

Gaca Magdalena

Sochan Bartosz

Zielińska Zofia

   Klasa III a

Depko Bartłomiej

Kuleszczyk Franciszek

Wawrzusiszyn Julia

Wilczyński Dominik

Zięba Bartosz

Zięzio Bartłomiej

    Klasa III b

Bartecki Dominik

Bernacka Jessica

Kielar Michał

    Klasa IV a

Wolanin Nina

 

   Klasa IV b

Góra Izabela

Karaszewski Mikołaj

Pietruch Patryk

    Klasa IV c

Gumieniak Oskar

Lepionka Dawid

Misztal Eliza

Mroczkowska Martyna

Świderek Jakub

Zatorska Joanna

Ziejewski Szymon

    Klasa IV d

Grabek Aleksy

Kaminska Matylda

Kot Milena

Kusiak Wojciech

Maciąg Jan

Madej Diana

Maryńczak Filip

Neć Martyna

Świderek Cyprian

   Klasa V a

Probola Nikola

Zielinski Jakub

 

   Klasa V b

Dworzycka Hanna

Hałasa Jagoda

Kawka Sandra

Niewczas Szymon

   Klasa V c

Czekirda Jagoda

Obidziński Wiktor

   Klasa V d

Kazańska Martyna

Kulas Jakub

Mielniczuk Gabriela

   Klasa V e

Karaś Nikola

Piróg Julia

   Klasa VI a

Jankowska Iwona

Kowalska Kinga

Litwin Kacper

   Klasa VI b

Harbuz Mikołaj

Stępora Emanuela

   Klasa VI c

Czekirda Szymon

Hypiak Hanna

Lepionka Adrian

Wilczyński Wojciech

   Klasa VI d

Ciołko Paweł

Świder Aleksandra

   Klasa VI e

Kopiec Aleksandra

Sitnik Karolina

 

   Klasa VII a

Bełz Szymon

Juzeluk Weronika

Kita Bartosz

Kwiatkowski Jakub

Łysko Weronika

Więcławek Martyna

   Klasa VIII a

Dolanowski Mateusz

Jakubus Gabriela

Jurczyszyn Julia

Puźniak Gabriela

 

 


Zobacz też:

* Największe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim w I okresie roku szkolnego 2018/2019

* Zimowisko 2019

* NOC BIBLIOTEK 2018

* ZAPISY do kl. I na rok szkolny 2019/2020

* Internet bez barier w Tomaszowie Lubelskim

* Stołówka szkolna

* Terminy konsultacji nauczycieli 2018/19

* KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

* GODZINY PRACY SZKOŁY 2018/2019

Dziennik Elektroniczny
Ważne dokumenty
Komunikaty
Sukcesy szkoły
    klasy I-III
    klasy IV-VIII
Sukcesy plastyczne
UKS Sokół 3
Kontakt
Ciekawe strony



Jesteś tutaj:   START » Strona główna




Szkoła Podstawowa nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim

22-600 Tomaszów Lubelski, ul. Żwirki i Wigury 6 , tel. 84 664 24 43, 84 665 82 23, 84 664 45 59
spnr3tom@post.pl

TL24.pl - Szybka strona internetowa w 5 minut !